KURUMSAL

Hakkımızda

Arıgün Halı Mobilya, 1980 yıllarında mobilya ve halı ile faaliyete başlayan firmamız ilerleyen yıllar içerisinde bünyesinde Beyaz eşya, Elektrikli ev aletleri ve Elektronik eşyada birçok markayı içinde barındırarak büyümeye devam etmiştir.

37 yıldır devam eden firmamız rahatlık ve kalitede ödün vermeden evlerde farklılık oluşturmak adına şıklığı ve konforu mağazalarına taşımıştır. Oturma gruplarından yatak odalarına, yemek odalarına, çocuk ve genç odalarından halıdan zücaciye ’ye ve birçok eşya çeşitleri ile mağazalarında yer almaktadır.

Rekabetçi ortamda kalite politikasında müşteri isteklerinin karşılanmasında ürünün sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve zamanında karşılanması da amaç edinmiştir.

Firmamız, araştırma – geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, standartların dışında özel ölçü ile butik mobilya olarak hizmet vermektedir.

Firmamızın tüketici memnuniyetini sağlayarak hem çalışanlarına hem de tedarikçilerinin memnun etmeyi kendine prensip haline getirmeyi amaç edinmiştir.

res

Misyonumuz

Faaliyetlerimizi doğal çevrenin, işçi sağlığı ve güvenliğinin şartsız korunması ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi ilkelerini kabul eder. Etkin insan kaynakları politikaları geliştirip sonuç odaklı, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmayı misyon haline getirdik.

Vizyonumuz

Türkiye ve dünyada kalitesine güvenilen, saygın ve lider şirket olmayı,  satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlayarak samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmayı, gelişime açık kimliğiyle kendisini sürekli yenileyerek üretim kalitesini yükseltmeyi vizyon olarak kabul eder. Yalnızca ülkemizin en iyisi olmak değil sunduğu hizmet kalitesiyle uluslararası alanda da  lider olmayı hedefleriz.